..............................................................................................
Home ___ Outfits___ Contact

Thursday, February 16, 2012

You could be all that you want to

  Boski płaszcz od Dominiki Gembiak z kolekcji No Colour doczekał się w końcu pokazania na blogu. Postanowiłam mu poświęcić  osobną sesję składającą się z  trzech etapów, z odpowiednią oprawą mocno osadzoną w klimacie futuro, interpretacją alien look'u, połączenia mocnej formy architektonicznej z przebłyskiem glamu i kroplą glamour. Podsumowując mix inspiracji star trekiem, gwiezdnymi wojnami, wojownikami przyszłości i "obcymi" pod wszelką postacią. 
  Ochom i Achom nad płaszczem nie było końca odkąd tylko go kupiłam - jest z niesamowitego materiału, wiatroszczelny, wodoodporny a do tego mocno osadzony w najnowszych trendach. Posiada dwie cechy szczególne, które darzę uwielbieniem już od jakiegoś czasu - kaptur i przedłużany tył (nazywany przez niektórych "odwłokiem osy"). Dodatkowym atutem płaszcza są elementy odblaskowe srebrnego koloru (pionowy pasek z tyłu płaszcza oraz na bokach kieszeni). Regulacja kaptura (możliwość zapinania go na co najmniej trzy sposoby) oraz pasek z opcją zapinania z przodu i z tyłu nadają całości ciekawego wyglądu. 
  Chcąc pokazać niezwykły urok płaszcza postanowiłam włożyć go na kilka różnych sposobów - tyłem do przodu oraz jak frak - prezentuje się  prawie tak dobrze jak w oryginalnej wersji.
W pierwszej stylizacji zestawiłam moje cudo z niebieskimi błyszczącymi szortami przypominające krojem spodenki piłkarskie z lat 70, białym ażurowym golfem, skarpetkami w niebieskie paski od House of Holland, z butami z plastikowym, przeźroczystym obcasem oraz lustrzanymi okularami w niebieskich oprawkach ( hit przyszłego sezonu tzw. "mirror sunglasses" już totalnie mną zawładnął). Uzupełnienie stanowi makijaż inspirowany pokazem Balenciagi jesień/zima 2011. Poniżej pierwszy etap sesji.


pictures by Tomasz Pluta, make up - Daria Bielicka, stylist and model - me, help and consulting - Dorota Korczyk (Doll/tourdelans)


coat - Dominika Gembiak Collection No Colour / shorts - vintage / turtleneck - vintage/sock - House of Holland / shoes - asos / mirror sunglasses - new yorker


 


13 comments:

Kaja said...

płaszcz piękny, świetne zdjęcia

martienn said...

odważna sesja ;D
taka inna
zapraszam do mnie;*

Aquamarine said...

Geniusz!

gosia said...

świetna sesja,bardzo kreatywna,podobają mi się ujęcia!

Daniella said...

Wow honey that jacket is incredible,versatile,edgy,modern and so so striking !! Love love love how you have styled it to! :)

Take care,Daniella xox

LenaLona said...

rewelacja. bardzo w klimacie skandynawskim zwłaszcza w połączeniu z Twoja urodą:)


pozdrawiamy
www.lenalona.blogspot.com

Natalia said...

Wow, it's great! Love the socks and the shoes, especially the transparent heel! :)

Megan said...

Świetny blog, bardzo mi się tu podoba! Obserwuję!

Midori said...

Wow! Przerąbany look:D
Pzdr;]

Marcela Gmd said...

Hi lovely, I like the makeup!!!
and I love the coat and the shoes!!!
FANTASTIC!!!!

Besos, desde España, Marcela♥

Ana Agostinelli said...

Loved the make up, you look gorgeous!
Love your blog! xx

http://theneondust.blogspot.com/

agamendes said...

Niesamowity płaszcz! Gratulję

Anonymous said...

This can be very helpful if you need to conduct company
not just in 1 location but a number of. The solution will rely on how you use your
new vehicle. Operating your car any lengthier beforehand is just a waste of gas.


my webpage: extended auto warranty - ,